17th April 2013, 23:00
#2
2 out of 2 members found this post helpful.
Eu nu pricep mare lucru din ce ai scris. Folosesti google translate?
mumycodex.hu e jenant ca sa nu folosesc termeni mai "grei". Nu cred ca am mai vazut un site atat de praf, din toate punctele de vedere.
Iar ceea ce numesti tu interfata de administrare, eu numesc:
1. grid
2. form
3, tabel
4..........
Asta e munca de 1h si nu are nimic deosebit, e chiar aiurea. Daca clientul e multumit, sa fie sanatos.
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.
17th April 2013, 23:03
#3
1 out of 1 members found this post helpful.
Oh, vai, clientii astia trebuie educati intai, decat sa lucrez dupa standardele astora, mai bine stau si dorm.
18th April 2013, 10:46
#7
0 out of 1 members found this post helpful.
Multumesc pentru critizatii despre design.
Idea era sa vorbiti despre daca este usor de folosit siteul, si daca se poate intelege.
Eradu: Daca eu sunt incepator la webdesign atunci, nush cine este professionist pe aici.
Tegor uitate in album ce designuri am mai facut, pentru alti clienti, la care se putea face design cum vroiam eu.