Todosin, sper să nu te superi, dar chiar nu place deloc designul, nu prea ai avea ce să modifici în el. Așa cum a zis cineva mai sus, e prea sobru pentru un astfel de site. Sfatul meu este să pui un template gratuit, sau dacă îți permite bugetul pentru site-ul ăsta, unul premium/custom. Eventual ai putea face un barter cu un designer.




Răspunde cu citat
.