Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 13 din 13

Subiect: Părerea voastră despre blogul meu!

  1. #11
    Avatarul lui palaghianu
    palaghianu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    23rd June 2011
    Vârstă
    32
    Posturi
    315
    Putere Rep
    30


    Implicit

    De scris, mie imi place cum scrii si citesc de mult timp blogul tau. Acum, cateva recomandari:
    1.cauta in sidebar codul pentru modulul facebook si modifica lungimea lui, in sensul ca e prea mare, si de aia ai asa mult spatiu intr el si "Blog Archive"
    2.Cum spunea si domnul Felix, prea multe link-uri pe index. Recomand sa scoti chestia aia cu live trafic feed, care nu cred ca ajuta pe cineva.
    3.Subscribe in a reader, follow me on twitter, cred car ar trebui urcate sus si realizat o bara cu celei 3 de fapt: twitter, rss, facebook. Cu icon-uri te poti ajuta de pe site-uri ca findicons sau altele. Daca vrei un link, sa-mi lasi un pm ca aici inca nu am dreptul de a posta.
    4. Incearca sa pui imagine la fiecare post, ca altfel arata naspa related post-ul ala.
    In rest, sa tot scrii asa!Bafta!
    Ultima modificare făcută de palaghianu; 24th June 2011 la 09:34. Motiv: la mine facebook e acelasi cu twitter

  2. #12
    Avatarul lui strike03
    strike03 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    29th March 2011
    Locaţie
    Iasi
    Posturi
    130
    Putere Rep
    28


    Implicit

    arata bine, chiar imi place

  3. #13
    Avatarul lui kelt
    kelt este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    30th September 2010
    Locaţie
    Galați
    Vârstă
    39
    Posturi
    326
    Putere Rep
    29


    Implicit

    @all: va mulțumesc din suflet pentru sfaturile și părerile voastre! Cât de curând am să pun și în practică unele dintre ele!
    Scriu articole în română și engleză.
    Graphic designer: logo, banner, etc.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Gresesc cu ceva ? Vreau parerea voastra.
    De Hobart în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 12th November 2009, 23:14
  2. Astept parerea voastra
    De myspirit21 în forumul Continut web
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 15th April 2009, 11:18
  3. salut am nevoie de parerea voastra pt situl care il testez
    De atlantiq în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 16th July 2007, 12:10
  4. Parerea voastra
    De Johnny21_J în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 26th January 2007, 03:50
  5. Parerea Voastra
    De zgabu în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 19
    Ultimul Post: 18th June 2006, 15:21

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •