Kul, merci pt. critici si aprecieri. O sa tin cont de unele
Cand spui ca ceva te intereseaza sau nu pe siteul meu, vorbesti dpdv al omului care are o firma/afacere?
Si nu te persiflez cand iti pun intrebarea asta, dar s-ar putea ca cineva care n-are firma sa fie interesat de altceva decat cineva care are.
De ex. am observat ca majoritatea umbla pe la domenii si produse, adica meniul principal.
Stirile se citesc destul de putin.
Stiu ca tb sa completez informatiile la legislatie si evenimente. Am ramas in urma.




Răspunde cu citat

