nici eu : Al 257-lea topic despre reputatii - postez pentru un prieten
De aceea am postat pentru un prieten care ar vrea acel pr10 .gov![]()
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.
Scoopo, se pare ca tu ai ce face de stai pe forum comentand de ce a dat X negativ nu stiu unde. .) Total penibil raspunsul tau +bulina.
Daca pe uni nu intereseaza pe alti poate da(ex. cel care a publicat) deci nu da buline cand nu te intereseaza doar citeste si vezi-ti de treaba.Daca nu iti place un subiect tre sa le dai buline? Cred ca nu mai are rost sa discutam..)
scriu gramatical prost :D:D:D:D
daca era in sectiunea bar.. putea sa il intereseze in ce fel avea el chef..
pana atunci.. nu vad de ce asta e o stire despre social media;
fiind indus in eroare de categoria nepotrivita.. pe mine "nu m-a ajutat" postul lui (si nici al tau); cu toate astea.. m-am abtinut de la a acorda puncte de rating / reputatie
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)