Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate 31 la 38 din 38

Subiect: SITETALK un nou site de socializare : social media , social network , shop online

  1. #31
    Avatarul lui raulll
    raulll este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Vârstă
    37
    Posturi
    64
    Putere Rep
    0


    0 out of 2 members found this post helpful.

    Implicit

    Da stiu ca trebuie sa ma opresc , astazi nu m-ai scriam nimica dar am vazut ca o scris userul : razva ca are si el cont.

    M-ai duc dovezile promise si atuncea le dau pace , poate sa sterga thread-ul.

    Si eu la inceput ca am auzit de la cineva de sitetalk tot asta ii spune-am ca ii teapa si tot asa ca ii nebun , stai linistit ca asa am fost si eu .

  2. #32
    Avatarul lui Cristi G
    Cristi G este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    45
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    31
    Posturi
    1.664
    Putere Rep
    45


    3 out of 4 members found this post helpful.

    Implicit

    Citat Postat în original de raulll Vezi Post
    Da stiu ca trebuie sa ma opresc , astazi nu m-ai scriam nimica dar am vazut ca o scris userul : razva ca are si el cont.

    M-ai duc dovezile promise si atuncea le dau pace , poate sa sterga thread-ul.

    Si eu la inceput ca am auzit de la cineva de sitetalk tot asta ii spune-am ca ii teapa si tot asa ca ii nebun , stai linistit ca asa am fost si eu .
    Mai sau M-ai | Știi să scrii?

    Esti sigur ca online-ul ti se potriveste? Eu zic sa ramai la ce faci acum, pentru ca ai mai multe sanse in viata. Din toate punctele de vedere.
    Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.

  3. #33
    Avatarul lui raulll
    raulll este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Vârstă
    37
    Posturi
    64
    Putere Rep
    0


    0 out of 8 members found this post helpful.

    Implicit

    Citat Postat în original de Cristi G Vezi Post
    Mai sau M-ai | Știi să scrii?

    Esti sigur ca online-ul ti se potriveste? Eu zic sa ramai la ce faci acum, pentru ca ai mai multe sanse in viata. Din toate punctele de vedere.
    Cristi las-o mai moale cu declaratile , eu cand stiam de seopedia si de forum tu nu aveai nici buletin , se vede ca esti copil inca , eu iti dau un sfat ramai la desenele tale animate in continuare.

  4. #34
    Avatarul lui Cristi G
    Cristi G este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    45
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    31
    Posturi
    1.664
    Putere Rep
    45


    Implicit

    Deja se vede ca e intentionat, cautandu-mi si posturi la care n-avea nicio treaba.



    Pentru raull, daca chiar ai 26 ani, imi pare rau pentru tine. Nu ma cunosti, nu stii ce fac si cu ce ma ocup, te rog sa nu-ti mai dai cu parerea despre mine, ca mai ai de mancat pana sa ajungi la statutul in care iti poti da cu parerea despre mine. Nici nu stiu ce mai cauti pe-aici sincer, degeaba esti tu inscris din 2007, ca n-ai facut nimic pentru comunitatea asta si oricum nu-ti dau mai mult de o saptamana pe-aici.
    Ultima modificare făcută de Cristi G; 4th July 2013 la 14:32.
    Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.

  5. #35
    Avatarul lui raulll
    raulll este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Vârstă
    37
    Posturi
    64
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de Cristi G Vezi Post
    Deja se vede ca e intentionat, cautandu-mi si posturi la care n-avea nicio treaba.



    Pentru raull, daca chiar ai 26 ani, imi pare rau pentru tine. Nu ma cunosti, nu stii ce fac si cu ce ma ocup, te rog sa nu-ti mai dai cu parerea despre mine, ca mai ai de mancat pana sa ajungi la statutul in care iti poti da cu parerea despre mine. Nici nu stiu ce mai cauti pe-aici sincer, degeaba esti tu inscris din 2007, ca n-ai facut nimic pentru comunitatea asta si oricum nu-ti dau mai mult de o saptamana pe-aici.
    hopa , in primul rand tu ai inceput jignindu-ma de cateva zile si avand un limbaj suburban iar si tu ai dat Bad intentionat peste tot , dar nu uita ca dai o bere la fiecare user in 2 zile imi da omul dovada de la banca am fost azi dar la 17:30 era inchis la banca.

    Deci sa inteleg ca daca cineva doreste sa mai intre pe forum sa isi exprime o parere o sa vi tu si il pui la punct !! eu am in continuare o parere foarte buna despre seopedia cu toata ca tu vrei sa ma arunci , parerea mea este in primele 3 din tara , va decide Administratorul acest lucru daca voi fi dat afara pentru ca am incercat sa intru in comunitate dupa o lunga perioada.

    Daca duc dovada ca a primit bani inseamna ca tot ce am spus am avut dreptate iar tu mai atacat de cateva zile asa orbeste vorbind numai prostii.

  6. #36
    Avatarul lui Cristi G
    Cristi G este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    45
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    31
    Posturi
    1.664
    Putere Rep
    45


    2 out of 2 members found this post helpful.

    Implicit

    Arata-mi te rog unde te-am jignit sau am avut un limbaj suburban. Si astept cu foarte mare interes dovada de plata. Daca n-o pui, iti ceri ban?
    Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.

  7. #37
    Avatarul lui alias74
    alias74 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    28th November 2010
    Locaţie
    Rome
    Vârstă
    50
    Posturi
    616
    Putere Rep
    32


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Citat Postat în original de raulll Vezi Post
    Da stiu ca trebuie sa ma opresc , astazi nu m-ai scriam nimica dar am vazut ca o scris userul : razva ca are si el cont.

    M-ai duc dovezile promise si atuncea le dau pace , poate sa sterga thread-ul.

    Si eu la inceput ca am auzit de la cineva de sitetalk tot asta ii spune-am ca ii teapa si tot asa ca ii nebun , stai linistit ca asa am fost si eu .
    Asteptam dovezile............in romana.

  8. #38
    Avatarul lui raulll
    raulll este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Vârstă
    37
    Posturi
    64
    Putere Rep
    0


    3 out of 3 members found this post helpful.

    Implicit

    Dovezi de la banca extras de cont azi .

    Sitetalk Auciotn Corbaci Raul.jpg

    Corbaci Raul.jpg

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Butoane social media
    De lovelife în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 4th October 2012, 14:22
  2. Marketing & Social Media & Other (studiu de caz)
    De dudu_tux în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 27th June 2012, 00:21
  3. Circles - noua platforma de social network a google va fi lansata in May
    De sergiuliano în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 16
    Ultimul Post: 15th April 2012, 23:57
  4. Integrare social media in site de prezentare
    De marti în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 16th December 2010, 13:01
  5. Integrare social media in site de prezentare
    De marti în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 16th December 2010, 13:01

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •