Si totusi, e cineva dintre voi care foloseste siteul ? Nu folositi TweetDeck sau ceva asemanator?![]()
Si totusi, e cineva dintre voi care foloseste siteul ? Nu folositi TweetDeck sau ceva asemanator?![]()
Eu.N-am folosit niciodata altceva decat Twitter.com.
eu folosesc TweetDeck, echofon pt mozilla si cateodata web.
M-am obisnuit cu aplicatiile pt ca nu trebuie sa tin mereu o pagina deschisa pe twitter.com
keep dreaming...
Eu vreau sa o cam termin cu firefox, ma enerveaza la culme. Crash-uri, bug-uri etc. Ma retrag pe chrome asa incet incet. Chromed Bird extension pentru Twitter.
Poti sa dai de mine usor, @contact.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)