Si totusi, e cineva dintre voi care foloseste siteul ? Nu folositi TweetDeck sau ceva asemanator? :)
Versiune printabilă
Si totusi, e cineva dintre voi care foloseste siteul ? Nu folositi TweetDeck sau ceva asemanator? :)
Eu. :) N-am folosit niciodata altceva decat Twitter.com.
Eu folosesc TweetDeck si Twitter for Android si mi se par mult mai ok decat varianta web.
Twitter Promoted Accounts - link
acum e jos. dupa ce ca il folosesc de 2 ori pe an 1 data e jos:(
Ai avut ghinion doar.. :)
eu folosesc TweetDeck, echofon pt mozilla si cateodata web.
M-am obisnuit cu aplicatiile pt ca nu trebuie sa tin mereu o pagina deschisa pe twitter.com
Eu vreau sa o cam termin cu firefox, ma enerveaza la culme. Crash-uri, bug-uri etc. Ma retrag pe chrome asa incet incet. Chromed Bird extension pentru Twitter.