Nu dar am mai vazut pe alte thread-uri pe forum o atitudine de genul "de ce raportezi? ti-e ciuda ca ala face bani cu spam-ul si tu nu reusesti? securistule".
Nu dar am mai vazut pe alte thread-uri pe forum o atitudine de genul "de ce raportezi? ti-e ciuda ca ala face bani cu spam-ul si tu nu reusesti? securistule".
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)