astea le'am spus si eu dar totusi nu vad unde era captura de ecran in cazul siteurilor respective. Eu inca mai am scripturile si pot sa le pun la dispozitie oricui si sa'mi explice unde e captura ca eu nu am inebunit. Cat despre artea cu threadul iar nu stiu la ce se refera

... in fine! numai mitza ne poate lamuri! (adica FireIce man)