Un profesor de info, proaspat intrat in invatamant castiga 700 de lei pe luna. Ce te face sa crezi ca eu nu-mi permit sa angajezi oameni care trebuie doar sa completeze formulare si sa dea clickuri pe linkurile de confirmare? In felul asta am si timp si fac si bani. Si apropo, de la 1 ianuarie o sa emit si facturi.



Răspunde cu citat
te rog sa-mi trimiti ID-ul tau sau adresa mail, sa te pot contacta.
