Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: [Vand] Cont pe Fiv3rr pt scriere articole, perfect pt cine scrie in engleza

  1. #1
    Avatarul lui Alex M
    Alex M este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    18
    Data înscrierii
    5th September 2014
    Vârstă
    43
    Posturi
    138
    Putere Rep
    18

    Implicit [Vand] Cont pe Fiv3rr pt scriere articole, perfect pt cine scrie in engleza

    Vand cont pe Fiverr cu gig pentru scriere articole (in engleza) si publicare pe ezinearticles. Il vand pentru ca nu mai am timp sa ma ocup si e pacat de atatea review-uri pozitive.

    Gig-ul (un gig este un serviciu) are rating de 4.9 stele de la 443 de buyers, contul e de Seller Level 2.

    Ce trebuie facut: scrieti un articol de 450-500 de cuvinte pe nisa specificata de client si il trimiteti cu un link sau 2 pe ezinearticles (unde intra sub review).
    Cand e publicat articolul, trimiteti clientului URL-ul articolului publicat si ordinul se marcheaza ca livrat.
    Pentru asta va intra in cont $4 (mai exact $3.96 dupa taxa Paypal)) pe care ii primiti abia dupa 2 saptamani de la marcarea ordinului ca livrat (tine de politica lor interna, verificari, etc) prin paypal.

    Daca scrii articole in engleza, treaba asta e perfecta ca sa iti faci un ban in plus. Eu nu le-am scris, le-am comandat de la cineva (la $1.5 / articol) cu care colaborez de mult, insa in cazul asta evident profitul e mai mic. Cine cumpara contul primeste si adresa lui de email ca sa continue sa comande.

    In plus, contul are si cumparatori fideli care comanda lunar sau bilunar.

    Pret: $500: contul de fiverr, un cont platinum de ezinearticles unde sa publicati articolele, si 2 adrese de email unde sa cumparati articole la $1.5-$1.75 in caz ca nu stiti / vreti sa le scrieti +
    asistenta in prima luna pana invatati cum sa va descurcati. In momentul asta puteti castiga intre $50 si $200 pe luna din clientii care sunt deja ( pe luna asta au intrat deja $56)

    Ce mai puteti face: va puteti adauga gig-uri noi (beneficiati de reputatia pozitiva existenta care va ajuta), va puteti face reclama ca sa aduceti clienti noi, puteti adauga extra la gig-uri (serviciul de baza e $5, extra poti adauga $20, $40, etc).

    Singura conditie ca treaba sa mearga bine este ca sa va faceti treaba bine (clientul sa fie multumit).

    Cine e interesat sa imi dea PM, trimit linkul contului, screenshoturi din dashboard, castiguri, comenzi, etc. Pe ultimii trei ani contul a castigat $3800, dar majoritatea sunt facuti anul asta si 2014. Nu te imbogatesti, dar e un ban in plus la buget.

  2. #2
    Avatarul lui Alex M
    Alex M este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    18
    Data înscrierii
    5th September 2014
    Vârstă
    43
    Posturi
    138
    Putere Rep
    18

    Implicit

    Update: Cine e interesat poate gasi toate detaliile necesare aici.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Cine mai scrie despre marketing afiliat?
    De Marius Morariu în forumul Affiliate Marketing
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 13th February 2013, 09:36
  2. Cine scrie articole?
    De indiscutabil34 în forumul Continut web
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 8th February 2013, 20:34
  3. Răspunsuri: 19
    Ultimul Post: 2nd June 2012, 18:47
  4. Cine scrie articole? Cerere preturi
    De Sorin Frumuseanu în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 14th January 2010, 21:01
  5. Caut persoana pentru a scrie articole in lb engleza
    De Lucian00 în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 22nd August 2008, 17:59

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •