eu am schimbat de la %postname%.html la /postname/ după 5 ani pentru că urlul ajungea /%postname.html/pagina-comentarii-2/ și nu îmi plăcea cum arăta.
eu am schimbat de la %postname%.html la /postname/ după 5 ani pentru că urlul ajungea /%postname.html/pagina-comentarii-2/ și nu îmi plăcea cum arăta.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)