Ma numesc Andrei si m-am inscris pentru a ma informa - am citit muuulte lucruri interesante si sper sa continui in aceasta directie. Ma intereseaza in mod deosebit sa stiu pasii pe care trebuie sa ii fac spre a imi promova ideile si a nu porni din start "prost" in propria afacere (online). Am venit aici, cu alte cuvinte, pentru a invata!
Uhm.. sunt student la Facultatea de Informatica din Iasi, ultimul an. 22 anisori![]()
Sunt Flash Developer (freelancer!) si ma puteti gasi si pe FlashDen.net unde sunt staff member, ori pe rentacoder unde am inceput sa fac freelancing in urma cu aproape 3 ani - acelasi nick.
Am o multime de prieteni (si de dusm... ne-prieteni) online, si sper sa fie inca un loc in care ambele liste sa creasca. E bine sa fie pareri de ambele baricade.
Cu asta inchei aici si sper sa ne vedem pe forum!![]()



Răspunde cu citat


) Felicitari pentru ranking si bafta multa cu business-ul!
