salut....c mai faceti?..sunt marian si am 16 ani....
salut....c mai faceti?..sunt marian si am 16 ani....
Interesanta prezentare. Nu stiu de ce dar asa am o frica ca vei fi banat foarte repede pe acest forum. Oricum ca sa nu par rautacios bine ai venit!
Bine ai venit, Marian. Spune-ne cate ceva despre tine - hobbyuri, domenii de interes pe online marketing, etc.
Lol Cineva
Bine ai venit smileman, desi nu sunt chiar in masura sa te primesc eu, ca si eu sunt nou. Sper sa contribui (civilizat) la discutii, sa iasa ceva constructiv.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)