Bine ai venit Ianna.
"Offtopic"...se pare ca femeile se pricep mai bine la introduceri.
Ori baietii..."sunt greu de cap, au memorie insuficienta si mereu apare ceva mai bun"?
Bine ai venit Ianna.
"Offtopic"...se pare ca femeile se pricep mai bine la introduceri.
Ori baietii..."sunt greu de cap, au memorie insuficienta si mereu apare ceva mai bun"?
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)