Wow ati tăbarat pe bine PS: eu nu vorbesc castellana, vorbesc catalană pentru că sunt in Barcelona
RedHat ce poate fi HTML (HyperText Markup Language)daca nu limbaj de programare..?
Ah, ok . N-am stiut.
Postat în original de Ciufy Florin
Bine te-am găsit Mishu, Eu zic da,adica știu sa scriu (presupun eu) Eu spun că doar smecherii uită limba lor natală.
(Nu ai cum să uiți frate limba ta,orice ai face...tot trebuie să o vorbești )
Foarte bine ca stii. Multi o "uita"... chiar si la 30 de ani.