Wow ati tăbarat pe bine PS: eu nu vorbesc castellana, vorbesc catalană pentru că sunt in Barcelona
RedHat ce poate fi HTML (HyperText Markup Language)daca nu limbaj de programare..?
Wow ati tăbarat pe bine PS: eu nu vorbesc castellana, vorbesc catalană pentru că sunt in Barcelona
RedHat ce poate fi HTML (HyperText Markup Language)daca nu limbaj de programare..?
Ola,poate o sa colaboram in viitor.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)