Sunt Bogdan si sunt un ...
uppss.. asta era pentru alt forum![]()
Asta e al doilea post, despre mine gasiti in site-ul din semnatura...
gata - o sa apas Submit new thread..
Sunt Bogdan si sunt un ...
uppss.. asta era pentru alt forum![]()
Asta e al doilea post, despre mine gasiti in site-ul din semnatura...
gata - o sa apas Submit new thread..
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)