Cristi 27 de ani, bucurestean, lucrez prin televiziuni si case de productie, si pierd timpul pe net, pe bloguri si siteuri... sper sa invatz muullteeeee de pe acest forum, pacat k l-am descoperit abia acum...
Salutari si multa bafta tuturor...