Cristi 27 de ani, bucurestean, lucrez prin televiziuni si case de productie, si pierd timpul pe net, pe bloguri si siteuri... sper sa invatz muullteeeee de pe acest forum, pacat k l-am descoperit abia acum...
Salutari si multa bafta tuturor...
Cristi 27 de ani, bucurestean, lucrez prin televiziuni si case de productie, si pierd timpul pe net, pe bloguri si siteuri... sper sa invatz muullteeeee de pe acest forum, pacat k l-am descoperit abia acum...
Salutari si multa bafta tuturor...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)