Cristi 27 de ani, bucurestean, lucrez prin televiziuni si case de productie, si pierd timpul pe net, pe bloguri si siteuri... sper sa invatz muullteeeee de pe acest forum, pacat k l-am descoperit abia acum...
Salutari si multa bafta tuturor...
Cristi 27 de ani, bucurestean, lucrez prin televiziuni si case de productie, si pierd timpul pe net, pe bloguri si siteuri... sper sa invatz muullteeeee de pe acest forum, pacat k l-am descoperit abia acum...
Salutari si multa bafta tuturor...
Bine ai venit!
Creștere putere, consum redus și optimizare software motor - servicii profesionale de chiptuning
Bine ai venit![]()
Bine ai venit!
Sfat: Renunta la limbajul messenger.
Bun venit Cristi!
Welcome, btw, ce case de productie?![]()
“Stop Doubting Yourself, Work Hard and Make It Happen”
Imi place sa conduc si sa gasesc cele mai bune distanțe rutiere.
Bine ai venit cristi
P.S Niciodata nu e prea tarziu
Salutari, bine ai venit!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)