Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 14 din 14

Subiect: LemmeFind.ro

romania inedit este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    17th October 2007
    Locaţie
    Slatina
    Vârstă
    48
    Posturi
    793
    Putere Rep
    0

Implicit

toto , nu vreau sa fiu offtopic , dar eu nu cred ca cineva a ajuns pana acuma pe luna , pentru ca din anii 60 si nu a mai fost nimeni , deci daca se putea se mai duceau !
    In ceea ce priveste acest motor de cautare , nu e prea mare lucru de capul lui !

Toto este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    14th June 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.905
    Putere Rep
    44

Implicit

Murfi NU da rezultate INCA pentru ca, asa cum am mai spus si mai sus, insa preferati sa cititi printre randuri, este in teste si are doar 18.000 de pagini indexate, pe care le folosim sa testam cautarile. Evident ca nu exista rezultate variate in 18.000 de pagini.

Butelie, asta cu luna... e discutabila. Sunt la fel de multi cei care cred ca si cei care nu cred. Chiar nu e subictul aici, si nici nu prea ma preocupa.

happyosucr este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    1st May 2008
    Vârstă
    46
    Posturi
    14
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de toto Vezi Post
    Gasesti ca este atat de important www.selldomain.ro incat sa fie indexat? Murfi spre deosebire de alte "motoare" filtreaza ce intra la indexare si ce nu... Si sa stii ca se accepta destul de multe... Daca nu a intrat, inseamna ca ori nu a ajuns sa fie indexat, ori a fost refuzat pe motive intemeiate... Poate spui mai clar ce intelegi prin "ma rugau pe mine sa le bag pagina" ca pe cuvant ca nu inteleg... Nu imi aduc aminte cand am avut noi doi vreo discutie sub orice forma si eu te-am rugat sa "bagi" vreo pagina undeva...

Noi nu am avut nici o discutie ... ideea era ca dupa ce am dat cautare mi-a aparut o pagina care zicea ...
    "Daca nu ai gasit o pagina sau site, care stii ca exista, spune-ne si noua.
    Adauga tu acel site in indexul Murfi !"

Ca sa vezi acu o saptamana l-am adaugat ... si am dat azi cautare ... ce chestie nici dupa o saptamana nu a fost indexat ... si nu imi spune ca nu a fost indexat din nu stiu ce motive. Vrajala www.murfi.ro sucks!

Nu ma nai repet .... ar insemna ca in continuare sa scriu cu alte cuvinte ce a scris pitagora.

Toto este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    14th June 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.905
    Putere Rep
    44

Implicit

Citat Postat în original de happyosucr Vezi Post
    Nu ma nai repet .... ar insemna ca in continuare sa scriu cu alte cuvinte ce a scris pitagora.
    Motivul pentru care nici al tau si nici alte 67 de siteuri nu au fost indexate este ca repet: este in teste. Si nu are rost sa indexez acum tot ce este propus pentru ca apoi sa sterg iar tot si sa o iau de la capat.

Va fi indexat atunci cand vom termina testele ... daca este cazul, bineinteles.

Asa zic si eu... sa incetam "disputa" pentru ca oricum vad ca nu vrei sa intelegi, si e clar ca nu ajungem sa ne intelegem...

Numai bine!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •