Multi spun ca trafic.ro a facut mult bine online-ului din Romania. De acord pana aici, dar niciodata nu am avut si nu o sa am incredere in ei, stiindu-se ca NU sunt o organizatie independenta sau nepartinitoare. Prefer sa folosesc Google Analytics si SATI din acest punct de vedere.
E clar ca SATI e binevenit pentru cei din liga mare si e clar ca trafic.ro e bine sa existe pentru cei din liga mica. Analytics-ul sufera tocmai pentru ca nu are un sistem de a vizualiza public datele.
Oricum, cu toate schimbarile pe care le fac, Trafic.ro nu face altceva decat sa isi schimbe hainele. Ramane in continuare un serviciu Netbrige si asta spune tot.



Răspunde cu citat


