Pai poate imi dai si mie un email sau ceva informatii de contact daca vrei sa c]Postat în original de toto @ Mar 6 2006, 10:36 PM) [post=11745
Multumesc.
Caut de ceva vreme lume dispusa la "munca la domiciliu"... Programatori, etc .....
[/QUOTE]
Pai poate imi dai si mie un email sau ceva informatii de contact daca vrei sa colaboram cumva!!!


...
Răspunde cu citat