Cu AslPls am rezolvat. Cristi_XP si cOs, lasati-mi un pm cu ceva detalii sa putem discuta.
Cu AslPls am rezolvat. Cristi_XP si cOs, lasati-mi un pm cu ceva detalii sa putem discuta.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)