Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 22 din 22

Subiect: hosting despregazduire.ro

  1. #21
    Avatarul lui AlexMar
    AlexMar este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    22
    Data înscrierii
    14th March 2013
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    36
    Posturi
    426
    Putere Rep
    22


    Implicit

    Iti recomand xservers. Am un VPS de 1 an la ei. Suportul este minunat, chiar si la 3 noaptea.
    Faptul ca au bagat SSD-uri se simte.
    Din proprie experienta, iti zic, dai un ban in plus dar ai siguranta. am avut hosting si pe la webfactor, la claus, la digitalit, la hostico.

  2. #22
    Avatarul lui Gelu
    Gelu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    4th October 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    79
    Putere Rep
    25


    Implicit

    Ce sa va spun, eu am avut si am lucrat cu website-uri gazduite la ei (dar nu VPS). A fost acum peste 1 an o problema, am albit in acea perioada (cred ca mai mult de o saptamana nu au mers website-urile). Daca la inceput, cand mi-am facut cont la ei, erau foarte prompti si amabili, rezolvau totul extrem de rapid, s-a ajuns la iritare, la raspunsuri destul de dure la intrebari care mi s-au parut extrem de legitime.
    Oricum, m-am mutat de voie-de nevoie intr-o zi sau doua (extrem de rapid) la webfactor. Pana acum nu am avut probleme cu webfactor.
    Dupa un timp am mai luat pentru cineva hosting shared de la despregazduire.ro si se pare ca au revenit la vechile obiceiuri de la inceput, raspuns mult mai rapid, politete, hostingul merge bine. Persoana pentru care am realizat site-ul nu are probleme cu un website in Joomla cu 400...500 de vizitatori unici zilnic.
    Am mai lucrat cu hostway (mie mi-a placut foarte mult), cu hangarhosting (foarte putin, fara probleme, hosting recomandat si de Dojo), gazduire.ro (putin, nu sunt probleme), globehosting.
    In afara de acea perioada de care am povestit anterior, nu am avut probleme notabile cu despregazduire.ro, oricum nu mai multe decat cu altii.
    Oricum. si cand au avut acea problema cu serverul, m-au ajutat cum au putut si mi-am recuperat website-urile.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Probleme cu hostingul de la despregazduire.ro
    De cristi_kenzo în forumul Hosting
    Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 4th May 2012, 12:50
  2. Probleme cu hostul de la despregazduire.ro
    De cristi_kenzo în forumul Hosting
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 29th February 2012, 15:17
  3. Hosting bun?
    De miealex în forumul Server side
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 13th April 2007, 20:58
  4. Hosting in ro
    De Gabriel Puscuta în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 24th January 2007, 17:43
  5. Unix Hosting, Windows Hosting, Linux Hosting ?
    De Sorin Frumuseanu în forumul Server side
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 11th February 2006, 18:40

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •