Cu placere! Multumesc si eu pentru "helpful" points (nu urmaream sa adun asa ceva, am vrut doar sa impart cu voi informatia).
Cu placere! Multumesc si eu pentru "helpful" points (nu urmaream sa adun asa ceva, am vrut doar sa impart cu voi informatia).
Ultima modificare făcută de casperel; 1st January 2011 la 21:37.
Bun pont, mulțumesc.
Multumesc mult![]()
Luat la 11:59, thanks.
Ca un offtopic, stie cineva care sunt NS-urile ? :S
da, trebuie sa fie in mail. Se poate schimba domeniul ales??
@all: cu placere
@Florin: intreaba la support![]()
ms![]()
Din punct de vedere tehnic, se poate, pentru că e domeniu înregistrat temporar și se pot modifica, activa/dezactiva, acum depinde dacă cei de la host doresc să te ajute în acest sens.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)