Cu placere! Multumesc si eu pentru "helpful" points (nu urmaream sa adun asa ceva, am vrut doar sa impart cu voi informatia).
Versiune printabilă
Cu placere! Multumesc si eu pentru "helpful" points (nu urmaream sa adun asa ceva, am vrut doar sa impart cu voi informatia).
Bun pont, mulțumesc.
Multumesc mult :)
Luat la 11:59, thanks.
Ca un offtopic, stie cineva care sunt NS-urile ? :S
da, trebuie sa fie in mail. Se poate schimba domeniul ales??
@all: cu placere
@Florin: intreaba la support :)
ms :)
Din punct de vedere tehnic, se poate, pentru că e domeniu înregistrat temporar și se pot modifica, activa/dezactiva, acum depinde dacă cei de la host doresc să te ajute în acest sens.