La configuratia aia si la 300/minut.. n-ar fi trebui sa se intample asta. Cauta un specialist (ai grija sa nu fie vreun Dorel al Linuxului) ca sa-ti configureze corect serverul.
PS: iti recomand pe tipul care scrie pe lamp.ro
La configuratia aia si la 300/minut.. n-ar fi trebui sa se intample asta. Cauta un specialist (ai grija sa nu fie vreun Dorel al Linuxului) ca sa-ti configureze corect serverul.
PS: iti recomand pe tipul care scrie pe lamp.ro
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)