Moare pe drum, cand mai patesti dai un ping si tracert pe acel domeniu.
Daca sunt probleme salveaza datele si trimitele la isp, daca e unul mai mic si are timp de tine.
Moare pe drum, cand mai patesti dai un ping si tracert pe acel domeniu.
Daca sunt probleme salveaza datele si trimitele la isp, daca e unul mai mic si are timp de tine.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)