eu unul mi-am pus in cap sa ridic la pr5 un sit pe domeniu free.
sa vedem si daca voi reusi. teoretic, se poate....practic vom vedea. (oricum nici eu nu sunt dispus sa scot nici un leut din buzunar pt linkuri)
bafta in continuare