oooooo..... dar a]Postat în original de FireEyes @ Mar 13 2006, 07:38 PM) [post=12241
Eu consider ca va fi o sursa de warez "la greu"
[/QUOTE]
oooooo..... dar asta e un lucru foarte rau![]()
oooooo..... dar a]Postat în original de FireEyes @ Mar 13 2006, 07:38 PM) [post=12241
Eu consider ca va fi o sursa de warez "la greu"
[/QUOTE]
oooooo..... dar asta e un lucru foarte rau![]()
DWF - Servicii complete de optimizare seo. Vezi oportunitatile de cariera in cadrul DWF.
pana atunci va ramane rapidshare.de si alte servicii de acest gen![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)