oooooo..... dar a]Citat:
Postat în original de FireEyes @ Mar 13 2006, 07:38 PM) [post=12241
Eu consider ca va fi o sursa de warez "la greu" :D
[/QUOTE]
oooooo..... dar asta e un lucru foarte rau :))
Versiune printabilă
oooooo..... dar a]Citat:
Postat în original de FireEyes @ Mar 13 2006, 07:38 PM) [post=12241
Eu consider ca va fi o sursa de warez "la greu" :D
[/QUOTE]
oooooo..... dar asta e un lucru foarte rau :))
pana atunci va ramane rapidshare.de si alte servicii de acest gen ;)