Se zice ca nu este doar un zvon si ca nu va dura mult pana vom avea posibilitatea sa folosim contul de la google pentru a stoca tot felul de fisiere, la care sa avem astfel acces de oriunde din lume. Ideea nu e doua, dar parerea mea este ca doar gogle dispune de resursele necesare sa o puna in practica. Ar fi interesat.
