e cam albicioasa toata treaba la noul design insa asta e reticenta de inceput a fiecarauia cel putin si in cazul meu.
e cam albicioasa toata treaba la noul design insa asta e reticenta de inceput a fiecarauia cel putin si in cazul meu.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)