Va fi unul binevenit, dar se merită bătaia de cap... când abia acceptă siteurile?!
M-am înscris o dată cu blogul, nu cred că l-au acceptat şi pur şi simplu mi-e lene să mai încerc. Nu mai bine bagi siteul în câteva alte directoare unde ştii că ţi-l acceptă?



