Buna ziua,

1.

De cateva luni am probleme cu contul de admnistrare reclame in facebook. Mai pe scurt, contul de ads imi este inchis si nu pot sa mai folosesc butonul de boost post. Am incercat alte conturi de facebook reale, cu carduri reale, am schimbat device-ul, Ip-ul, am facut pana cand si un site nou cu o pagina noua.

De fiecare data facebook imi inchide contul. Afacerea mea este una de incaltaminte si imbracminte, boost-urile pe care le pun nu au text, doar poze modificate in photoshop si nici logo-uri. Nu incalc politica facebook cu nimic, din cat am citit.

Am apelat la agentii din Bucuresti care se dau profesionisti, dupa ce le platesti sume imense de bani si nu au rezolvat nimic. Spre mirarea mea am observat ca nici macar nu au auzit de aceasta problema si toti au fost socati de cele intamplate, cu toate ca acest forum este plin de aceasta problema, si mai ales cele din afara.

Chiar nimeni sa nu cunoasca aceasta problema? Nu exista nimeni care sa nu lucreze la facebook si sa stie o solutie??

Am vorbit s cu robotii de la facebook si clar, nu au raspuns nimic concret, cum ma asteptam.

2. Exista un link catre facebook prin care poti sa faci o intelegere cu ei si sa platesti o suma lunara? Pe forumurile din afara se vorbeste de asa ceva dar nu spune nimeni cum se acceseaza acest link si ca este o taxa de 750$ minim. Aveti idee de asa ceva?

Va multumesc pentru rabdare!