Amuzant. La o adica, la cata bani si comuncare s-a bagat in google + versus reteaua sociala google orkut, trebuia sa fie si asta bun la ceva.
Acem un subiect pe forum privind eficienta butonului de +1: liniste si pace cu sau fara el.