Social Media nu trebuie folosit decat CA SI SOCIAL MEDIA. Keywordul in toata problema asta este Socializarea, pentru ca asta este mare avantaj pentru "multime": faptul ca poate interactiona cu "site-ul" sau vedeta. Pentru asta e el acolo, iar daca-i ignori cererile ... te va ignora.




Răspunde cu citat

