Buna,

Voiam sa aflu parerea vostra despre ce ar trebui sa folosesc ca separator intre cuvintele din URL.

www.domeniu.xxx/cuvant1-cuvant2-cuvant3.html
sau
www.domeniu.xxx/cuvant1_cuvant2_cuvant3.html
sau
www.domeniu.xxx/cuvant1+cuvant2+cuvant3.html

Am tot auzit variante ca unele sunt mai bune decat celelalte. + - _ , sau alte caractere.