vad acum ca a picat pe 4 greco catolic.
cred ca incet o sa pice de tot...
vad acum ca a picat pe 4 greco catolic.
cred ca incet o sa pice de tot...
Scriu si eu din cand in cand despre mobila si amenajari interioare
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)