Mersi de raspuns... este bine sa stie si altii care mai dau blogul "specialistului":
leemessenger.co.uk/post.aspx?p=75 (puneti voi www infata...)

I-am lasat si un coment azi dimineata in care l-am intrebat mirat cum poate sa spuna asa ceva. Dar vad ca a disparut

Bafta!