iar a facut-o de oaie goagalu...

nu stiu daca ati observat cei care aveti blog-uri pe platforma blogger, se face automat redirect din domeniu.blogspot.com in domeniu.blogspot.ro

a citit careva mai mult despre asta? oare degeaba avem PR pe .com??

aiurea..