Postat în original de 1nesco De ce sa redirectionezi? Nu e mai simplu sa faci alt content pe /desprenoi ? De acord. Ori pune alt content pe desprenoi, ori fa 301 catre index.
Alex
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Afișează nor etichetă
Reguli Forum