cat e gluma e gluma, da serios, pare putin gol headerul forumului, nu stiu, macar sa ai o imagine ca si background, ceva pe acolo finutz, un albastru transparent, nu stiu exact, dar eu unul cred ca albul trebuie completat...
ori doar e socul ochiului la disparitia unei imagini pe care o stia sa stea acolo de mult...





Răspunde cu citat

(vorbesc serios)
forum spamerilor
