@Rares, nu e vorba ca nu a deranjat, dar conform punctului 11 din Regulament, nu e permis sa aiba numele asta. Si e aiurea cand penalizezi un incepator pentru asta, in timp ce ei poate vad ca cei mai vechi sunt tolerati cu astfel de nume. Sper ca "Seo1" sa inteleaga acest lucru si sa nu considere acest lucru ca pe ceva personal.
Si suntem cam off-topic. Continuati cu subiectul din primul thread legat de tool-ul FastIBL (care BTW e un excelent tool).
@Giovanni, nu esti cam superficial?



Răspunde cu citat
Initial postul destul de imperativ si laconic de la Aurel am crezut ca este pur si simplu scris intr-un topic gresit. Merci Cristi pt. precizari despre regulament. No problem cu schimbarea numelui, o sa postez asap in threadul dedicat.