la ce intereseaza daca am sau nu?
eu am pus o intrebare,nu am facut reclama si nu are legatura cu ce ai spus tu ..... si la acest capitol nu intra numai warez ci toate site-urile,cei care au patit,sau vor sa faca ce am vrut si eu.
ok dar nu e nici de manele,nici de iduri,nici de filme e doar de tv.. si nu am intrebat sau am scris ceva de warez,ci doar ceva in legatura cu seo,deci poate fi valabil la orice site.
Intrebarea aceea am mai avut-o de spus si gata scapati de mine,sper sa primesc si un raspuns.Cum scap de aceasta penalizare.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)