sfatul meu este sa aduni toate mailurile acestea pe care le-ai trimis catre Altex, cu variile solicitari si sa depui o plangere la protectia consumatorului. nu am facut calcule dar sunt destul de sigur ca termenii legali au fost depasiti, asadar vezi ce se intampla; dar este scazut numarul seziarilor la protectia consumatorului raportat la cate probleme sunt cu multe magazine.