Citat Postat în original de enzoloco Vezi Post
1. Recomand DPD pt intracomunitare. Pentru extra, care e mai ieftin. Ceri oferta de la toti, iar daca nu e urgent si nu e marfa fragila, probabil ajungi sa lucrezi cu Posta Romana.
2. Nu cunosc.
M-am interesat in legatura cu DPD dar prea multe persoane se plangeau de modul in care manipuleaza coletele. Voi expedia prin DPD in viitorul apropiat. Intre timp mi-am retras toate licitatiile de pe ebay pana la infiintarea unui PFA deoarece in 2 saptamani am vandut aproape 4000 USD cu un profit de 2000 USD si nu as vrea sa am probleme. Sper ca intr-o sa saptamana sa imi reiau activitatea.