Buna,
Am deschis acest topic, desi mai exista o discutie pe aceasta tema in forum (Plata prin SMS)
pentru ca informatiile care sunt acolo sunt din perioada 2007-2009, si intre timp lucrurile s-au mai schimbat pe aceasta piata.
Reveneind, vreau sa va rog sa-mi recomandati un procesator / firma cu care lucrati sau stiti despre ea, pentru plata prin SMS.
Ma intereseaza sa colaborez pe termen lung, de aceea as vrea o firma care sa fie serioasa si cu cele mai bune comisioane .
Multumesc anticipat![]()



Răspunde cu citat


